NOVINKY

NOVINKY


Prostějov 2.5.2018

PROSBA O PODPORU PROJEKTU.

 

 

Vážení přátelé, vážení rodiče.

 

Dnes jsme obdrželi zprávu, že náš projekt nazvaný UMÍM TO I JÁ,  se ze zaslaných 571 žádostí umístil mezi třemi nejlepšími projekty v dané oblasti  programu společnosti TESCO Vy rozhodujete, my pomáháme.

Tím jsme postoupili do hlasovací fáze. Od 7. května do 4. června budou mít zákazníci Tesco možnost hlasovat pro náš projekt v HM Tesco Prostějov. Při každém nákupu zákazníci obdrží žeton, který následně použijí k hlasování ve speciálních hlasovacích zařízeních u pokladní zóny. Organizace, která získá nejvíce bodů tak může získat na vlastní realizaci projektu až 30.000,- Kč.

A jaký projekt se pod názvem UMÍM TO I JÁ skrývá? Týdenní přehlídka zájmových aktivit, ale především dovedností a šikovnosti mladých lidí se zdravotním postižením.  Každý den bude zaměřen na jiný druh činností. V pondělí Všechny barvy duhy (přehlídka výtvarných technik, keramika, malování), úterý Les je náš kamarád (výlet do Vojtěchova), středa DO-RE-MI (velká pěvecká a hudební soutěž), čtvrtek Sportem ke zdraví (cvičení na balonech, s míči, turnaj ve stolním tenisu, florbalu), pátek Sladká tečka (výroba míchaných nápojů a zmrzlinových pohárů).

Pokud budeme v hlasování úspěšní, prostředky použijeme na nákup potřebných pomůcek a materiálu.Prosím, při případném nákupu v TESCU Prostějov podpořte svým hlasováním náš projekt. Předem mnohokráte děkujeme.

Mgr. Renata Čekalová

ředitelka

 

 

 

 

Vážení a milí,

v září je tomu přesně 25 let co jsme otevřeli denní stacionář. A to už je důvod pro velkou oslavu.  A proto budeme slavit! Budeme slavit celý týden a tady je program, který jsme nazvali

UMÍM TO I JÁ

Pondělí 10.9.2018  Pěvecká soutěž DO-RE-MI

Místo : stacionář                                                 čas : 9-11 hod.

Na každou oslavu patří zpěv a tak si zasoutěžíme ve zpěvu. Každý má možnost nacvičit si písničku a tu pak předvést. Vystoupení zhodnotí porota a na vítěze čeká cena. A nebojte se, nakonec si všichni zazpíváme.

Úterý 11.9.2018    Les je náš kamarád

Místo : Seloutky                           čas : odjezd v 9,15 hod. příjezd  13,30 hod.

Zajedeme si na malý výlet, při kterém uklidíme kousek lesa, zahrajeme si hry a opečeme špekáčky.

S sebou : špekáčky, pití, pláštěnku, průkazku ZP a ZTP.

Středa  12.9.2018  Všechny barvy duhy

Místo : stacionář                                                  čas : 9- 11 hod.

Všichni si budou moci vyzkoušet vyrobit keramiku, vystřihnout vystřihovánku, namalovat obrázek. Všechny aktivity se budou konat ve stacionáři pod vedením zkušených pracovníků. Materiál a pomůcky jsou zajištěny.

Čtvrtek 13.9.2018   Sportem ke zdraví

Místo : hřiště u ZŠ Studentská                        čas : 9-11 hod. florbal

stacionář                                                        12,30 – 14 hod.  stolní tenis a cvičení

Dopoledne si zahrajeme florbal a odpoledne stolní tenis a pod vedením paní Glocové si zacvičíme s balony. Tak si nezapomeňte sportovní oblečení a obuv.

Pátek 14.9.2018     Sladká tečka

Místo : cukrárna LIPKY ve Vrahovicích         čas : 9-12 hod.

Na každé správné oslavě je vždycky něco sladkého. A tak si v naší cukrárně dáme míchané nealkoholické nápoje a třeba i ovocné a zmrzlinové poháry.  A protože budeme celý týden soutěžit a získávat Lipáčky, tak ty si zde vyměníme právě za tyto dobroty. Proto se zúčastněte co největšího počtu našich narozeninových akcí, ať máte co nejvíce Lipáčků a hlavně co nejvíce zážitků!


Úvod  |  O nás  |  Z historie  |  PODĚKOVÁNÍ  |  DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ  |  Fotogalerie  |  Kontakt  |  ODKAZY  |  VÝROĆNÍ ZPRÁVA
odkazy    Webdesign STUDIO VIRTUALIS