NOVINKY

NOVINKY


Prostějov 2.5.2018

PROSBA O PODPORU PROJEKTU.

 

 

Vážení přátelé, vážení rodiče.

 

Dnes jsme obdrželi zprávu, že náš projekt nazvaný UMÍM TO I JÁ,  se ze zaslaných 571 žádostí umístil mezi třemi nejlepšími projekty v dané oblasti  programu společnosti TESCO Vy rozhodujete, my pomáháme.

Tím jsme postoupili do hlasovací fáze. Od 7. května do 4. června budou mít zákazníci Tesco možnost hlasovat pro náš projekt v HM Tesco Prostějov. Při každém nákupu zákazníci obdrží žeton, který následně použijí k hlasování ve speciálních hlasovacích zařízeních u pokladní zóny. Organizace, která získá nejvíce bodů tak může získat na vlastní realizaci projektu až 30.000,- Kč.

A jaký projekt se pod názvem UMÍM TO I JÁ skrývá? Týdenní přehlídka zájmových aktivit, ale především dovedností a šikovnosti mladých lidí se zdravotním postižením.  Každý den bude zaměřen na jiný druh činností. V pondělí Všechny barvy duhy (přehlídka výtvarných technik, keramika, malování), úterý Les je náš kamarád (výlet do Vojtěchova), středa DO-RE-MI (velká pěvecká a hudební soutěž), čtvrtek Sportem ke zdraví (cvičení na balonech, s míči, turnaj ve stolním tenisu, florbalu), pátek Sladká tečka (výroba míchaných nápojů a zmrzlinových pohárů).

Pokud budeme v hlasování úspěšní, prostředky použijeme na nákup potřebných pomůcek a materiálu.Prosím, při případném nákupu v TESCU Prostějov podpořte svým hlasováním náš projekt. Předem mnohokráte děkujeme.

Mgr. Renata Čekalová

ředitelkaKe stažení:


Úvod  |  O nás  |  Z historie  |  Připravujeme  |  Fotogalerie  |  Kontakt  |  ODKAZY
odkazy    Webdesign STUDIO VIRTUALIS