Fotogalerie

červen - Vítání léta - spojené s akcí : SYMPAŤÁK a SYMPAŤAČKA LIPKY 2011

červen - Vítání léta - spojené s akcí : SYMPAŤÁK a SYMPAŤAČKA LIPKY 2011

Vítání léta

Kdo šel ve čtvrtek  odpoledne  kolem zahrady Národního domu zvědavě nakukoval dovnitř. Ozývala se odtud hudba a nadšené ovace .  Věci neznalý náhodný procházející, který nakukoval, mohl vidět vystoupení  hanáckého souboru  Sedmikráska, loutkového  divadla  STAROST a flašinetáře Pavla Moše, kteří  vystupovali v doprovodném programu  a zpříjemnili tak Vítání léta v LIPCE.

Ano, ve čtvrtek se v Občanském sdružení na pomoc zdravotně postiženým LIPKA vítalo léto. A přivítání to bylo opravdu velkolepé. Vždyť kromě doprovodného programu se zde volil Sympaťák a Sympaťačka LIPKY 2011. A soutěž to nebyla ledajaká. Přihlášení uživatelé se na finále, kam postoupilo 13 soutěžících, chystalo celý měsíc.  A právě ve čtvrtek se rozhodlo! Porota pečlivě vybírala mezi všemi toho nejsympatičtějšího a nejsympatičtější soutěžící. A aby to divákům nebylo líto, i oni volili svého Sympaťáka. Každý soutěžící musel předvést volnou disciplínu a ještě projít rozhovorem, ale všichni se svých úkolů zhostili na jedničku a pak už jen čekali na výrok poroty.  Ještě že nám čekání zpestřilo vystoupení skupiny Poslední kovboj, která hrála k tanci i poslechu celý večer. A pak to přišlo! Napětí se dalo krájet a porota své výroky vyhlašovala velmi zdlouhavě, ale bylo to tady, Sympaťáky LIPKY byli vyhlášení Monika Netesalová a Oldřich Suchan, u diváků zabodoval Standa Trefil.

Ale to nebylo jediné vyhlašování výsledků. Čekalo nás ještě vyhodnocení dlouhodobé akce  s názvem Můj den, která se konala ve spolupráci s kosmetickým a kadeřnickým Salonem Artégo z Mostkovic. V průběhu jara zde 16 dívek z našeho stacionáře mohlo prožít den, kdy se jim naplno věnoval celý tým kadeřníků, kosmetiček a manikérek .  A k tomu ještě je pan fotograf Jan Pospíšil při celé akci fotografoval .Právě z těchto fotografií  vznikla výstava, na které návštěvníci Vítání léta mohli vybrat nejzdařilejší proměnu dívky  a podívat se, jak to všem slušelo.

Program byl opravu nabitý. Jedno vystoupení střídalo druhé, do toho tanec a občerstvení, takže přítomní  si ani nevšimli, že začalo pršet. Déšť nikomu nevadil, všichni tančili  dál pod střechou i slunečníky, protože i déšť k létu patří.

 
Úvod  |  O nás  |  Z historie  |  PODĚKOVÁNÍ  |  DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ  |  Fotogalerie  |  Kontakt  |  ODKAZY  |  VÝROĆNÍ ZPRÁVA
odkazy    Webdesign STUDIO VIRTUALIS